سوالات متداول کاربران موزوم | نقد، بررسی و انتخاب آنلاین دبیر و مدرسه

برخی از سوالات شما:

در این صفحه تلاش شده تا سوالات پرتکرار را گردآوری کرده و با پاسخی کوتاه منتشر کنیم

برای استفاده از تخفیفات و تسهیلات سایت چه باید کنم؟

برای استفاده از تسهیلات سایت کافیست در بخش همکاری با ما اطلاعات خود را وارد نمایید. اگر دانش آموز هستید می توانید از راهنمایی مشاوران ما برای انتخاب رشته، انتخاب مدرسه و ... بهره مند گردید. علاوه بر این می توانید در مدرسه ی مورد نظر خود با تخفیف ثبت نام کنید، با شناخته شده ترین دبیرهای کشور با مناسبت ترین قیمت کلاس خصوصی بگیرید،

اگر دبیر هستید می توانید به صورت رایگان برای خود صفحه ی شخصی ایجاد کنید. جزوه و مطالب خود را به اشتراک بگذارید. از تخفیف ویژه تمامی انتشارات بهره مند گردید.

اگر مدیر مدرسه هستید سایت موزوم بهترین مکان برای معرفی مدرسه تان می باشد؛ کافیست اطلاعات کامل مدرسه را وارد کنید. در موزوم می توانید تصاویر و فیلم های مدرسه را به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید امکانات کامل مدرسه را وارد نمایید.

اگر مسئول کتاب فروشی هستید می توانید علاوه بر ارائه اطلاعات درباره دسترسی به کتاب فروشی در خصوص امکانات موجود از جمله کافه کتاب، ارسال رایگان و ... به ارائه اطلاعات بپردازید.

سایت موزوم ، چه تخفیفاتی در کدام حوزه ها ارایه می دهد؟

موزوم برای تمامی افراد تخفیف ویژه ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند برای ثبت نام در برترین مدارس تهران از طریق سایت موزوم تخفیف بگیرند. همچنین سایت موزوم بهترین مرجع ارائه تخفیف گروهی به مدارس می باشد. علاوه بر این دانش آموزان، دبیرها و مدارس می توانند از تخفیف تمام انتشارات و مراکز رفاهی بهره مند گردند.

چگونه می توانم ، کارت عضویت در باشگاه مشتریان موزوم را دریافت کنم؟

به منظور استفاده از تخفیف ها و امتیازات ارائه شده در سایت موزوم می توانید از طریق تکمیل فرم ارتباط با ما نسبت به دریافت کارت عضویت در باشگاه موزوم اقدام نمایید و موزومی شوید.

چگونه می توانم صفحه شخصی خودم را به روز نمایم ؟ اطلاعات فعلی را به روز کنم؟

ایجاد صفحه فقط توسط تیم پشتیبانی سایت موزوم مقدور می باشد. برای این منظور از طریق فرم همکاری به سادگی می توانید درخواست خود را اعلام نمایید. بعد از ایجاد صفحه همکاران ما شناسه و رمز عبور را برای شما ارسال می کنند. می توانید وارد صفحه ی شخصی خود شوید و هر تغییری که مد نظرتان می باشد را اعمال نمائید.

چگونه می توان مدرسه ی خود را در موزوم تبلیغ کرد؟

جایگاه های مختلفی در سایت جهت تبلیغات مدارس و آموزشگاهها در نظر گرفته شده است . برای بهره مندی از این سرویس کافیست با ما تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمائید.

افرادی که دبیر غیر رسمی نیز می باشند می توانند برای خود صفحه ایجاد کنند؟

تمام افرادی که تدریس خصوصی دارند و یا در مدرسه یا آموزشگاه تدریس می کنند می توانند در موزوم برای خود صفحه ایجاد کنند. در آینده نزدیک دبیر های رسمی و غیر رسمی دارای صفحات مجزا خواهند بود.

تعیین هزینه هر جلسه تدریس در موزوم بر چه اساسی می باشد؟

دبیران و مشاوران گرامی می توانند با توجه به رزومه ی خود نسبت به درج قیمت مد نظر خود اقدام نمایند.

چگونه می توان به عنوان مرکز تخفیف دهنده در سایت اقدام نمود؟

از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل و معرفی مرکز و میزان تخفیف گروهی که ارائه می دهید، می توانید نسبت به ثبت امتیاز در خواست اقدام نمائید.

علاوه بر وب سایت از چه طریقی می توان موزوم را دنبال کرد؟

در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام میتوانید ما رو دنبال کنید. برای این کار کافیست از طریق لینک های زیر اقدام نمائید.